Kronos-Shop sklep sportowy - 10% rabatu na zakupy
Kronos-Shop sklep sportowy - 10% rabatu na zakupy

Kronos-Shop sklep sportowy – 10% rabatu na zakupy

Sklep sportowy Kronos-Shop został partnerem programu Warta i Przyjaciele i zaoferował 10% rabatu na zakupy. Naturalnie dla wszystkich członków programu WiP.

Firma Kronos Shop zajmuje się handlem internetowym od blisko 10 lat. W ich ofercie znaleźć można głównie sprzęt z bardzo szeroko pojętego działu “sport i turystyka”. W zasadzie czasami trudno znaleźć jakiś produkt, którego nie mają 🙂 W tej chwili oferta poszerzana jest o dział zabawek dla dzieci. Bezpieczne, drewniane zabawki to przyszłość. Dla zainteresowanych poniżej historia firmy.

Hulajnogi wyczynowe w Kronosie!!!Na rynku hulajnóg wyczynowych już prawie brak ale u nas wybór nadal duży😎. Około 10…

Gepostet von Kronos – sklep sportowy am Donnerstag, 29. August 2019

Kronos Shop rośnie w siłę. Jak to wszystko się zaczęło?

Wszystko zaczęło się na spotkaniu przy kominku, gdzie snuto barwne opowieści na temat przyszłości. Wtedy też padł pomysł: „Zróbmy sobie sklep internetowy”. No to sobie zrobiliśmy:) I tak to się wszystko zaczęło, dokładnie 1 marca 2010 r. Trochę się przez ten czas wydarzyło: pierwszy Klient, pierwsze hurtowe zamówienie, zachłanna ekspansja powierzchni pewnego garażu, gdzie startowaliśmy (a w sumie to całego domku jednorodzinnego;-) ), stopniowe wydłużanie czasu pracy… Uwierzycie, że w 2015 pracowaliśmy od 9 do 14 ?:-). „Taki to pożyje” wszyscy mawiali, a teraz to i 10 godzin dziennie często nam nie starcza.

Coraz intensywniejsza współpraca z wieloma dostawcami sprawia, że na pewnym popularnym serwisie aukcyjnym odgrywamy już całkiem znaczącą rolę. Jak to ładnie ujął jeden z naszych konkurentów (właściciel jednego z najbardziej znanych internetowych sklepów sportowych) w rozmowie z przedstawicielem handlowym: „Tacy duzi jak Kronos to my nie jesteśmy”. Długo by tu jeszcze można opowiadać, ale najważniejsze, że z każdym rokiem idziemy do przodu..

Jeden z większych sprzedawców w naszej katergorii na Allegro – gotowe. Nowy, ogromny wręcz magazyn – gotowe. Ale to jeszcze nie koniec. Nasze obecne wyzwanie to nowoczesny, rozpoznawalny sklep internetowy. Powoli zmierzamy w tym kierunku…

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *