Green Bike sklep rowerowy – 10% rabatu na usługi, 5% rabatu na towar
Green Bike sklep rowerowy – 10% rabatu na usługi, 5% rabatu na towar

Green Bike sklep rowerowy – 10% rabatu na usługi, 5% rabatu na towar

Sklep rowerowy Green Bike został partnerem programu Warta i Przyjaciele i zaoferował 10% rabatu na usługi oraz 5% rabatu na towar. Naturalnie dla wszystkich członków programu WiP.

Green Bike, to dynamicznie rozwijająca się firma. Jako nowoczesne Centrum Rowerowe dba nie tylko o dostarczanie Klientom najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych. Zajmuje się również aktywnym promowaniem zdrowego stylu życia i stałego kontaktu z naturą – idea ta stała się mottem działania firmy, a szeroko rozumiana turystyka rowerowa w znacznym stopniu pozwala na jej realizację. Dlatego sieć sklepów GReeN BIKE oraz wyjątkowy internetowy sklep rowerowy, chętnie włącza się we wszelkie inicjatywy regionalne. Trwale wpisuje się w świadomość lokalnej społeczności.

Green Bike stale też dba o rozbudowę asortymentu. Dzięki temu Klienci mają niezwykle szeroki wybór – zarówno w zakresie sprzętu, części, jak i akcesoriów dodatkowych, które oferuje Centrum. Firma w ofercie posiada dużą ilość rowerów elektrycznych firm: Haibike, Specialized, Giant, Kellys.

Green Bike Poland S.C.
ul. Gostyńska 51
63-100 Śrem
tel. 61 28 30 172
e-mail: sklep@greenbike.pl
NIP: 785-175-95-85

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *