Gabinet Fizjoterapii An-Med - 5% rabatu na usługi oraz pierwsza wizyta/wywiad gratis
Gabinet Fizjoterapii An-Med - 5% rabatu na usługi oraz pierwsza wizyta/wywiad gratis

Gabinet Fizjoterapii An-Med – 5% rabatu na usługi oraz pierwsza wizyta/wywiad gratis

Gabinet Fizjoterapii An-Med został partnerem programu Warta i Przyjaciele i zaoferował 5% rabatu na swoje usługi oraz pierwszą wizytę/wywiad gratis. Naturalnie dla wszystkich członków programu WiP.

An-med Gabinet fizjoterapeutyczny
Anna Lipska

ul. Dutkiewicza 6/1
63-100, Śrem
telefon: 539 975 888
e-mail: anmedfizjoterapia@gmail.com
strona internetowa: an-medfizjoterapia.pl

Gabinet Fizjoterapii An-Med to miejsce przyjazne każdemu, które łączy w sobie kompleksowość i profesjonalizm. Pomoc znajdą tu osoby w każdym wieku. Zajmujem się dysfunkcjami narządu ruchu, schorzeniami oraz profilaktyką i promocją zdrowego stylu życia.

Specjalizuje się w terapii zespołów bólowych kręgosłupa a także w rehabilitacji ortopedycznej około operacyjnej, neurologicznej jak i sportowej. Pomoc znajdą tu także rodzice z dziećmi w celu profilaktyki prawidłowej postawy ciała jak i nauki pielęgnacji niemowląt. Fizjoterapeuci zatroszczą się o każdego kto przekroczy próg gabinetu by opuszczając go czuł, że stawiany jest na pierwszym miejscu.

Podstawą strategii w fizjoterapii jest indywidualność co daje podstawy do dobrania właściwej strategii w walce z problem z jakim przyjdziesz.

Każdego naszego Pacjenta staramy się analizować i ustalać leczenie skrojone na indywidualną miarę, leczymy przyczyny a nie objawy. Pragniemy podnosić komfort życia naszych pacjentów ciągle doszkalając się by móc świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. W ciągu kilku lat zaufało nam kilkuset Pacjentów których wspieraliśmy w powrocie do pełnej sprawności, chętnie pomożemy też Tobie.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *