DomBud Development Sp. z o.o. - rabat na nowe mieszkania w Śremie
DomBud Development Sp. z o.o. - rabat na nowe mieszkania w Śremie

DomBud Development Sp. z o.o. – rabat na nowe mieszkania w Śremie

DomBud Development Sp. z o.o. został partnerem programu Warta i Przyjaciele i zaoferował rabat na nowe mieszkania, które powstają w Śremie. Naturalnie dla wszystkich członków programu WiP.

Budynek mieszkalny Śrem

DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o.o. specjalizuje się w inwestycjach deweloperskich w najlepszych lokalizacjach, gwarantujących spokój i bliskość terenów zielonych oraz sprawny dostęp do miejskiego centrum.

Najnowszą inwestycją jest nowy budynek mieszkalny, który powstaje w Śremie.

Budynek został zaprojektowany jako obiekt wolnostojący, z podziemną halą garażową, przykryty dachem płaskim. Do budynku zaprojektowano 2 wejścia główne znajdujące się w parterze, prowadzące do lokali mieszkalnych. Budynek stanowi element rytmu budynków uporządkowanych w ulicę. Wzdłuż budynku zlokalizowane miejsca postojowe przeznaczone dla mieszkańców (w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych).

Działka, na której zrealizowany będzie budynek usytuowana jest w sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego, szkoły podstawowej nr 6 i przedszkola. Przyszli mieszkńcy naszego osiedla będą mieli dostęp do obiektów handlowych, szkół, banków, które znajdują się w najbliższym otoczeniu. W pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, baza komunikacji miejskiej, która w Śremie jest darmowa oraz stacja paliw. Z drugiej strony nieruchomości rozciągają się tereny zielone.

Budynek podłączeny będzie do następujących mediów: woda, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, ciepło dostarczane będzie z ciepłowni miejskiej.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *